Karta Oferty 2018-10-19T12:56:43+00:00

Dom wolnostojący, 154 m2, Siekierki Wielkie

Dom wolnostojący na sprzedaż, Siekierki Wielkie

Cena: 540 000 PLN

3 517 PLN/m2

Beata Michalska-Kunicka
Telefon: 500239459
Telefon: 618617075
b.michalska@homestudio.nieruchomosci.pl

Opis

Zamieszkaj we własnym domu z ogrodem!
Swoboda, niezależność, komfort i bliskość natury!

Polecam budynek jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 153,54 m2 (powierzchnia użytkowa 137,01 m2) zlokalizowanym na działce o powierzchni 821 m2.

Na uwagę zasługuje funkcjonalny układ: na parterze dobrze doświetlony salon (27,5 m2), kuchnia (10 m2) wraz ze spiżarnią, gabinet oraz łazienka i WC. Na poddaszu przewidziano dużą łazienkę (10 m2), dwie sypialnie (każda z garderobą) oraz praktyczny schowek. Garaż w bryle budynku (około 16 m2).

Całość wykonana w technologii tradycyjnej, murowanej. Wykonana również tynki wewnętrzne. Fundamenty: betonowe. Ściany: murowane z pustaków ceramicznych. Schody wewnętrzne żelbetowe. Dach o konstrukcji drewnianej, pokryty dachówką, obecnie bez ocieplenia. Podłogi: brak - w obiekcie wykonano wylewki. Stolarka okienna PCV;

Instalacje w budynku:
- elektryczna - rozprowadzona;
- wodociągowa - do wykonania;
- kanalizacyjna - do zbiornika bezodpływowego - do wykonania;
- gazowa - do wykonania;
- centralnego ogrzewania (piec gazowy) - do wykonania.

Obszar, na terenie którego znajduje się przedmiotowa nieruchomość, jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i jest oznaczony symbolem 8M - tereny zabudowy mieszkaniowej z prowadzenia nieuciążliwej działalności usługowej w budynku mieszkalnym (z zakazem budowy odrębnych budynków usługowych).

Cena 540 tys.

Kontakt:
HOMESTUDIO Nieruchomości
Beata Michalska-Kunicka
tel. 500 239 459

Dlaczego HOMESTUDIO Nieruchomości?
W tym miejscu zazwyczaj przeczytasz, że biuro jest zrzeszone w lokalnym stowarzyszeniu, ubezpieczone, agenci posiadają licencje oraz służą bezpłatną pomocą przy pozyskaniu kredytu hipotecznego - i to też. Niekiedy dowiesz się, że agenci sprzedają szybko i dużo… Dlaczego nie. Ale dla nas najważniejsze są wartości, dlatego... już od 16 lat otwieramy drzwi naszym klientom, dosłownie i w przenośni; bo przecież przekroczenie ich progu często jest początkiem jakiejś nowej historii! Zakup nieruchomości to zazwyczaj wybór między życiową koniecznością a spełnianiem marzeń. Dlatego staramy się by nasza oferta była różnorodna i umożliwiała nam otwierać naszym Klientom różne drzwi: od mieszkań skrojonych na miarę, po luksusowe apartamenty, wille z basenami, mamy też kilka całkiem nietuzinkowych, wręcz tajemniczych propozycji za którymi kryją się obietnice nowego, lepszego świata. Po przekroczeniu ich progu odkryjecie inną rzeczywistość. A zatem...!? Odważ się na więcej! Wszystko zaczyna się bowiem od Twojego umysłu. Od twórczej idei, która w nim powstaje…

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły

Numer oferty 257970453
Typ oferty Dom wolnostojący
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 540 000 PLN
Cena za m2 3 517 PLN
Liczba pokoi 5
Piętro Parter
Liczba pięter 1
Powierzchnia 154 m2
Powierzchnia działki 821 m2
Miejscowość Siekierki Wielkie
Województwo WIELKOPOLSKIE
Ulica/Osiedle Siekierki
Powiat poznański
Gmina Kostrzyn
Własność własność
Przeznaczenie mieszkalny
Ogrzewanie gazowe
Dojazd utwardzona/szutrowa
Ogrodzenie brak
Kształt działki prostokat
Garaż przy budynku
Stan wykończenia stan surowy zamknięty
Metraż kuchni 10 m2
Położony w poza miastem

Film do oferty