Karta Oferty 2018-10-19T12:56:43+00:00

Obiekt - siedlisko / gospodarstwo rolne, 450 m2, Gościmiec

Obiekt - siedlisko / gospodarstwo rolne na sprzedaż, Gościmiec

Cena: 399 000 PLN

887 PLN/m2

Beata Michalska-Kunicka
Telefon: 500239459
Telefon: 618617075
b.michalska@homestudio.nieruchomosci.pl

Opis

Polecam okazały folwark z początku ubiegłego wieku, w skład którego wchodzą: budynek mieszkalny o powierzchni około 350 m2 oraz dwa budynki gospodarcze typu stodoła. Zabudowa posadowiona na planie prostokąta z charakterystycznym dziedzińcem pośrodku, całość dopełnia okazały starodrzew. Powierzchnia działki 3900 m2. Możliwość dokupienia dodatkowo 1 ha.

Stan techniczny: budynek mieszkalny po częściowej adaptacji, wymieniono dach, zamontowano nowe okna, zlikwidowano stare tynki, budynki gospodarcze po wymianie dachu na nowy przeznaczone do dalszego remontu i dowolnego wykorzystania.

Wizja: duże możliwości adaptacyjne. Miejsce to zdaje się być idealne na agroturystykę, ośrodek rozwoju osobistego (bazujący na zdrowym odżywianiu i czerpaniu energii z bogactw lokalnej natury), dom pracy twórczej, jak również baza wypadowa na rodzinny weekend. Miejsce wakacyjnych warsztatów artystycznych, jogi czy tai chi, imprezy rodzinne lub firmowe połączone z kursami gotowania, grzybobraniem, wszystko to jest tutaj możliwe... Doskonały również na małą manufakturę np. lawendy lub inną uprawę, hotel dla zwierząt czy inne według Waszego pomysłu, pasji i marzeń.

Lokalizacja: skraj Puszczy Noteckiej - dookoła lasy, łąki, jeziora. Tereny gniazdowania orła bielika i żurawi.

Cena: 399 000 zł.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu i na prezentację by poczuć energię tego miejsca.

Dlaczego my?
Już od 16 lat otwieramy drzwi naszym klientom, dosłownie i w przenośni; bo przecież przekroczenie ich progu często jest początkiem jakiejś nowej historii! Zakup nieruchomości to zazwyczaj wybór między życiową koniecznością a spełnianiem marzeń. Dlatego staramy się by nasza oferta była różnorodna i umożliwiała nam otwierać naszym Klientom różne drzwi: od mieszkań skrojonych na miarę, po luksusowe apartamenty, wille z basenami, a nawet takich całkiem nietuzinkowych... tajemniczych za którymi kryją się obietnice nowego, lepszego świata. Po przekroczeniu ich progu odkryjecie inną rzeczywistość. Potrzeba do tego dużo pasji, cierpliwości i wysiłku, bo ukazującej się za tytułowymi drzwiami ocalałej przestrzeni, trzeba nadać nową formę, ale najlepiej z zachowaniem ducha dawnych czasów. Tak, takie nieruchomości też dla Was mamy. A zatem...!? Odważ się na więcej i zmień swój styl życia! Wszystko zaczyna się od Twojego umysłu. Od twórczej idei, która w nim powstaje...


Kontakt: HOMESTUDIO Nieruchomości,
Beata Michalska-Kunicka, tel. 500 239 459

Szczegóły

Numer oferty 258060453
Typ oferty Obiekt - siedlisko / gospodarstwo rolne
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 399 000 PLN
Cena za m2 887 PLN
Liczba pokoi 6
Piętro Parter
Powierzchnia 450 m2
Powierzchnia działki 3 900 m2
Miejscowość Gościmiec
Województwo LUBUSKIE
Ulica/Osiedle Folwark
Powiat strzelecko-drezdenecki
Gmina Zwierzyn
Własność własność
Rok budowy 1910
Ogrzewanie inne
Dojazd polna
Garaż brak
Materiał cegła
Położony w na wsi

Film do oferty