Armii Poznań -okolica, Grunty 1 686 m2

370 000 zł

Polecam na sprzedaż ładnie położoną działkę przeznaczoną na zabudowę usługową; z domem do kapitalnego remontu; na terenie Lubonia w otoczeniu lasów, ścieżek rowerowych i ładnego jeziorka z licznym ptactwem wodnym.
Luboń graniczy z Poznaniem, bardzo dobry dojazd do centrum, około 2km do zjazdu na autostradę A-2. Przedmiotowa nieruchomość to dom o powierzchni około 80m2 posadowiony na obszernej działce o powierzchni 1.686m2.
Działka jest otoczona drzewostanem, częściowo ogrodzona siatką, jest brama wjazdowa. Na terenie działki garaż wolnostojący na jeden samochód, kilka pomieszczeń gospodarczych. Bardzo ładna, okazała roślinność, liczne, dorodne drzewa i krzewy ozdobne. Działka jednym bokiem graniczy ze ścieżką rowerową, przylegającą do brzegu jeziora. Przepiękny widok, słychać śpiew ptaków i szum wody !!!!
Przedmiotowy dom to budynek wolnostojący, bez podpiwniczenia, składający się z parteru i poddasza nieużytkowego.
Na parterze: 3 pokoje po około 20m2, kuchnia, łazienka, korytarz, sień.
Budynek zbudowany z pełnej cegły, otynkowany, bez ocieplenia. Stropy drewniane, okna drewniane. Dom do wyburzenia, kapitalnego remontu.
Okolica bezpieczna, dom z bezpośrednim dostępem do głównej drogi.
Opisana posiadłość jest niewątpliwie bardzo ciekawą propozycją szczególnie dla miłośników przyrody, ciszy, piękna natury. Są to idealne tereny dla grzybiarzy, wędkarzy, rowerzystów.
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego `Kocie Doły` zatwierdzonego uchwałą nr XXXVII/227/2013 Rady Miasta Luboń z dnia 24 października 2013 roku działka oznaczona jest symbolami:
- 2U - teren zabudowy usługowej;
- 1KDXR - teren drogi pieszo-rowerowej
Niewielki fragment działki stanowi część projektowanego europejskiego szlaku rowerowego Euro-Velo 9 Bałtyk-Adriatyk.
Cena: 370.000 zł. Do małej negocjacji;
Serdecznie polecam i zapraszam do składania propozycji kupna!
Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Pośrednik odpowiedzialny licencja zawodowa nr 1503
OFERTA LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA - GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI

Numer oferty w Locumnet: 8800067

  Zdjęcia: 17 szt.


Homestudio.
Telefon: 61 861 70 75, 500 239 459
Wyślij zapytanie
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Użycie klawisza wyślij jest jednoznaczne ze zgodą na kontakt podanymi środkami komunikacji. Informacja, kto jest Administratorem Danych Osobowych jest w Polityce Prywatności biura.