Dymka, mieszkanie 59,66 m2

372 875 zł, 6 250 zł/1 m2, pokoje: 4, piętro: 2 z 5

Atrakcyjna oferta rynek pierwotny. Super lokalizacjaKupujący nie płaci 2% podatku PCC Wynagrodzenie pośrednika
pokrywa deweloper.


Nowa inwestycja w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Poznania. Malta, blisko do centrum, sąsiedztwo atrakcyjnych terenów rekreacyjnych, w sąsiedztwie centra handlowe.
Polecam do sprzedaży mieszkania jedno,
dwu, trzy i czteropokojowe. Mieszkania z tarasami lub balkonami. Przestronne, funkcjonalne wnętrza. Lokale na parterze posiadają tarasy, natomiast na piętrach - duże balkony. Na terenie inwestycji zaprojektowano podziemny parking, którego uzupełnieniem będą miejsca postojowe naziemne. Teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią oraz wybrukowanymi alejkami.
Mieszkania posiadać będą Home Management System (HMS). Jest to nowoczesne rozwiązania, które umożliwiają zdalne sterowanie - za pomocą np. smartfonu - oświetleniem, ogrzewaniem, wodą oraz urządzeniami zapewniającymi bezpieczeństwo mieszkania jak rolety. To także monitorowanie zużycia energii elektrycznej, videodomofonu, monitorowanie części wspólnych osiedla (np. bram wyjazdowych, parkingu, placu zabaw).

Kawalerki oferujemy już od pow. 25m2. W ofercie mamy oczywiście jeszcze dwu, trzy i cztero pokojowe mieszkania.
Zapraszam zainteresowanych. Prześlę rzut mieszkania i cennik.
Cena za m2 uzależniony jest od metrażu i położenia.
Cena waha się od 8250zł/m2 w przypadku kawalerek do cen ok. 6250zł przy mieszkaniach większych.

Rozpoczęcie inwestycji planowane jest na wiosnę 2019r. Zakończenie inwestycji koniec 2020r.

W załączeniu przesyłam przykładowe rzuty mieszkań.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Jest to bardzo atrakcyjna oferta zarówno dla osób poszukujących mieszkania dla siebie jak i pod inwestycje.


kontakt: Ewa Antoniewicz 603 964-017

Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w uzyskaniu kredytu

Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za realizację transakcji 5194. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

Numer oferty w Locumnet: 26680204

  Zdjęcia: 8 szt.


Homestudio.
Telefon: 61 861 70 75, 500 239 459
Wyślij zapytanie
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Użycie klawisza wyślij jest jednoznaczne ze zgodą na kontakt podanymi środkami komunikacji. Informacja, kto jest Administratorem Danych Osobowych jest w Polityce Prywatności biura.