dom 134 m2, działka: 384 m2

749 000 zł, pokoje: 4

II ETAP W SPRZEDAŻY!!!
Termin realizacji - IV kwartał 2018 roku.

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Gortatowie - malowniczo położonej miejscowości w gminie Swarzędz, zalewie kilkanaście minut drogi samochodem z Poznania, z dostępem do komunikacji autobusowej i pełnej infrastruktury oferowanej przez Swarzędz, takiej jak sklepy, szkoły, przedszkola, żłobek, basen itp.
Doskonałe miejsce do życia dla rodzin z dziećmi, z wieloma terenami rekreacyjnymi, ścieżkami spacerowymi i rowerowymi. Ulica Kubusia Puchatka jest położona zaledwie kilkaset metrów od pięknych rozlewisk rzeki Cybiny, jednego z najbardziej malowniczych miejsc w okolicach Poznania. Domy powstają na osiedlu nowych domów.

Dom ma powierzchnię całkowitą 136 m2, powierzchnię użytkową 95 m2 i składa się z dwóch kondygnacji mieszkalnych oraz nieużytkowego pomieszczenia strychowego, mogącego również służyć do przechowywania rzeczy.
Parter - centralną część parteru stanowi doskonale doświetlony salon z aneksem kuchennym i holem o łącznej powierzchni około 32 m2. Dodatkowo na parterze mieści się pokój mogący spełniać funkcję gabinetu lub dodatkowej sypialni oraz wc.
Piętro - 3 sypialnie, łazienka i hol.

Dom wybudowany z wysokiej jakości materiałów. Zastosowano okna o bardzo niskim współczynniku przenikania cieplnego, 3 szybowe, profil VEKA SL 82, z bardzo ciepłymi roletami zewnętrznymi na parterze budynku. Wysokiej jakości drzwi wejściowe - linia Promo Thermo, model Elevado 2. Okna i drzwi w kolorze antracyt, okna wewnątrz w kolorze białym (dokładna specyfikacja budynku dostępna na życzenie).
Dom w stanie tzw. developerskim.

Dom wybudowany wg projektu Dom pod miłorzębem 2 firmy Archon z niewielkimi modyfikacjami (powiększenie i zamiana okien na parterze na przesuwne, likwidacja wykuszu na parterze).

Polecam, doskonała lokalizacja, bardzo dobra jakość budynku.
Cena brutto, Kupujący zwolniony z opłaty PCC.

Numer oferty w Locumnet: 35230135

  Zdjęcia: 3 szt.


Homestudio.
Telefon: 61 861 70 75, 500 239 459
Wyślij zapytanie
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Użycie klawisza wyślij jest jednoznaczne ze zgodą na kontakt podanymi środkami komunikacji. Informacja, kto jest Administratorem Danych Osobowych jest w Polityce Prywatności biura.