Powierzchnia: 210 m2, Działka: 1 136 m2


Faustmana, 695 000 PLN, Pokoje: 4, Piętra: 1

Sprzedam dom wolnostojący położony w Luboniu Starym, przy ul. Faustmana. Obecnie jest wykorzystywany jako siedziba firmy. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i teren ten jest przeznaczony pod budownictwo mieszkaniowe bez usług. Budynek budowany w latach 70-tych z cegły, 3 kondygnacyjny. Powierzchnia zabudowy 70m2. W 2015 roku przeszedł budynek gruntowny remont. Został ocieplony styropianem, położony nowy tynk i zrobiona nowa częściowo drewniana z drewna egzotycznego elewacja. Wygląda teraz jak dom wolnostojący, a w rzeczywistości jest połówką bliźniaka. Dach został zrobiony, położona nowa papa, wcześniej został ocieplony. W tym też roku parter budynku został wyremontowany. Zrobiona została mała łazienka w płytkach z wc i umywalką. Została wymieniona instalacja elektryczna. Na podłodze są płytki i drewno egzotyczne- bambus. Zostało wykonane odwodnienie domu, został obkopany położono dreny, założono pompę. W 2010roku wszystkie okna zostały wymienione na nowe pcv. Budynek jest w całości podpiwniczony. W piwnicy ściany zostały wyłożone cegłą, zrobiono kominek, barek. Całość sprawia wrażenie `piekiełka`. Oświetlenie - sufit obniżany w nim oświetlenie. Na podłodze płytki. W piwnicy jest również nowy wysokiej jakości, bardzo dobry piec na węgiel /ma 3 miesiące/. Ogrzewanie w budynku centralne. Piętro budynku jest doi zrobienia. Na górze są 3 pokoje i łazienka. Na podłogach deski.
Działka o powierzchni 1136m2, składa się z dwóch geodezyjnych działek. Możliwa jest budowa na drugiej działce, lub odsprzedanie jej. Front jednej działki 11m, dwóch 22m. Teren jest objęty mpzp oznaczony jako 4MN pozwalający na:1) możliwość realizacji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej; 2) możliwość realizacji zabudowy gospodarczej i garażowej na terenie jako towarzyszącej zabudowie mieszkaniowej;3) zakaz lokalizacji zabudowy szeregowej.
W zakresie parametrów i wskaźników zabudowy ustala się: 1) wysokość zabudowy nie większa niż 9 m; 2) liczba kondygnacji nie większa niż 2; 3) powierzchnia zabudowy nie większa niż 40% powierzchni działki; 4) powierzchnia biologicznie czynna nie mniejsza niż 30% powierzchni działki; 5) dachy płaskie lub strome o kącie nachylenia połaci 30-45o ; 6) dla budynku gospodarczo-garażowego powierzchnię zabudowy nie większą niż 40 m2 o wysokości jednej kondygnacji plus poddasze użytkowe (do 3 m dla budynków o dachu płaskim i 5 m dla budynków o dachu stromym). Nieruchomość jest ogrodzona, wyłożona pozbrukiem, ale obecny właściciel może go usunąć. Do domu jest dociągnięty gaz, kanalizacja, prąd i woda.
Cena 695.000zł.

Numer oferty w biurze: 15890373

12 zdjęć


Homestudio.
Telefon: 61 861 70 75, 500 239 459
Wyślij zapytanie
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Użycie klawisza wyślij jest jednoznaczne ze zgodą na kontakt podanymi środkami komunikacji. Informacja, kto jest Administratorem Danych Osobowych jest w Polityce Prywatności biura.