Powierzchnia: 137 m2


Piątkowska, 9 590 PLN, 1 m2: 70 PLN, Piętra: 4

Polecam do wynajęcia lokal w doskonałym miejscu - ul. Piątkowska, vis a vis restauracji McDonald`s, przy dojeździe do Makro, Centrów Handlowych Plaza i Pestka. Bardzo duże natężenie ruchu samochodowego, doskonały dojazd komunikacją miejską (tramwaj za budynkiem, szybki tramwaj, autobus). Idealne miejsce na sklep specjalistyczny (obok np. sklep z winami, sklep dla biegaczy itp.).

Lokal znajduje się w biurowcu Futura Office - z wejściem bezpośrednio z ulicy jak również od strony holu biurowca. Najemca może korzystać ze wszystkich udogodnień związanych z lokalizacją w biurowcu, jak np. recepcja.

W lokalu przez wiele lat funkcjonowała apteka - lokal jest w pełni przystosowany do prowadzenia działalności aptecznej w tym miejscu, jest w pełni zaadaptowany i wyposażony.

Warunki najmu:
Czynsz - 16,5 Euro netto/1 m2
Koszty eksploatacyjne - 20 zł netto + prąd.

Numer oferty w biurze: 35280135

9 zdjęć


Homestudio.
Telefon: 61 861 70 75, 500 239 459
Wyślij zapytanie
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Użycie klawisza wyślij jest jednoznaczne ze zgodą na kontakt podanymi środkami komunikacji. Informacja, kto jest Administratorem Danych Osobowych jest w Polityce Prywatności biura.