Jest 8 dzień października, godzina 9:00, wszystko już dawno dopięte na ostatni guzik, a ja i Sylwia w blokach startowych i z filiżanką porannej sobotniej kawy czekamy na Was na szachownicy Starego Browaru i będziemy tu aż do godziny 21:00!

Stary Browar każdemu Poznaniakowi kojarzy się z prestiżem, biznesem i kulturą, a zatem jest to idealne tło do rozmów o nieruchomościach. Ten kto nas zna wie, że obie podchodzimy niezwykle poważnie do swojej pracy, zatem nigdy nie ograniczamy się do jednej formy promocji ofert. Zatem gdy Wielkopolskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami ogłosiło pierwszą tego typu akcję – zgłosiłyśmy się do udziału bez wahania. Twórczo wykorzystałyśmy trzy tygodnie na przygotowania merytoryczne i niezbędną organizację tego ciekawego wydarzenia. Dodajmy, że celem nie tylko była promocja ofert i usług biur nieruchomości, ale też integracja członków WSPON, a także przybliżenie naszym potencjalnym klientom zasad współpracy z pośrednikami i zarządcami przy wynajmie nieruchomości, co w tzw. sektorze mieszkaniowym staje się ostatnio dość popularne.

Dziękujemy za odwiedziny naszego stoiska, dziękuję również Prezesowi WSPON Juliuszowi Wilczyńskiemu za miłą rozmowę na temat idei akcji (i nie tylko). Więcej o naszej misji przeczytasz w innych artykułach na blogu oraz usłyszysz na kanale YT.

dr Beata Michalska

tel. 500 239 459