Strefa rynku wtórnego na Targach Mieszkaniowych w Poznaniu cieszyła się w tym roku ponownie dużym zainteresowaniem. Było to spore zaskoczenie, bowiem wieści ze świata nie napawają ostatnio nikogo optymizmem. Tym bardziej cieszymy się, że entuzjazm i nasza praca włożona w przygotowanie do imprezy targowej nie poszły na marne.

Klienci przychodzili z konkretnymi zapytaniami oraz zgłaszali nieruchomości przeznaczone na sprzedaż lub do zamiany. Obserwowaliśmy też duży ruch inwestorski, utrzymujący się na poziomie, jaki pamiętamy z roku 2021. Jak zwykle nasi agenci odbyli liczne rozmowy biznesowe, ale także te przyjacielskie ze swoimi stałymi klientami, a także dobrymi znajomymi z branży. Współpraca i utrzymanie dobrych relacji ze środowiskiem jest od początku istnienia naszej firmy jednym z priorytetów, dzięki temu możemy jeszcze lepiej obsługiwać naszych klientów.

 

Dziękujemy za zaproszenie do strefy rynku wtórnego Wielkopolskiemu Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Poznaniu. Do zobaczenia podczas prezentacji i oczywiście do kolejnych targów! Cały czas jesteśmy do Waszej niezawodnej dyspozycji pod numerem tel. 500239459

 

Zespół Homestudio Nieruchomości