Media o nas

30.03.2021 – Głos Wielkopolski

„Naszym zadaniem jest wykreowanie pewnej wizji i ukazanie potencjału wnętrza – nie tylko podczas sesji fotograficznej, ale przede wszystkim podczas prezentacji, dlatego też wiele biur (w tym i nasze) wprowadziło home staging na stałe do swojego pakietu usług. Niektóre lokale wymagają prac remontowych, inne jedynie gruntownego posprzątania (szczególnie łazienki i kuchni). Dobrze przy okazji usunąć wszystkie zbędne przedmioty i meble. Lubimy przebywać w jasnych pomieszczeniach, dlatego ważne jest właściwe doświetlenie, pomogą w tym czyste okna i firany, jak również sprawne oświetlenie. Dla lepszego efektu wizualnego warto ujednolicić kolorystykę. Pamiętajmy o powieszeniu luster, gdy chcemy optycznie powiększyć przestrzeń. Rzeczy, którymi się otaczamy wpływają na stan ducha i poziom zaciekawienia, podnoszą też energię wnętrza – dlatego zalecam ich wyjątkowo staranny dobór. Piękne przedmioty, świeże kwiaty, czy owoce wskazują na obfitość, która w naturalny sposób kojarzy się z bezpieczeństwem. Rzeczywistość odbieramy wszystkimi zmysłami, dlatego szczególnie ważny jest zapach. Oczywiście przede wszystkim wietrzenie pomieszczeń, ale stosujemy też odświeżacze, czy egzotyczne kadzidła; domowego klimatu doda też olejek migdałowy rozgrzany w piekarniku (to jeden z sekretów agentów nieruchomości, który przywiozłam z Chicago)”.

2017 DOMO+
Wyzwanie – nowe mieszkanie

Szósty sezon programu pełen jest cennych wskazówek dla tych, którzy chcą kupić mieszkanie. Widzowie Domo+ dowiedzą się, na co zwracać uwagę, gdzie i dlaczego najkorzystniej inwestować oraz jakich błędów nie popełniać. Damian Urbańczyk pojedzie m.in. do Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Wrocławia, Poznania.

I właśnie odcinek 10 tego sezonu odbył się z naszym skromnym udziałem.

11.06.2014 – Gazeta Wyborcza

Miejskie zmiany na lepsze, czyli pośrednik w słusznej sprawie. Rozmowa z Beata Michalską właścicielką marki HOMESTUDIO.

14.05.2013 – Głos Wielkopolski

Pośrednik zawsze doradzi.

26.03.2013 – Głos Wielkopolski

Lokum z dobrym feng shui – podstawowe zasady przybliża Beata Michalska.

25-31.03.2013 – Newsweek 13/2013

15.01.2013 – Głos Wielkopolski, dodatek DOM – GRATKA.pl

W 2013 roku postaw na ekologię. Jak szukać pieniędzy na nieruchomości – doradza Beata Michalska z Grupy 3000.

Jesień 2012

W jesiennym wydaniu CHICAGO REALTOR Magazin można przeczytać relację z Misji Handlowej do USA, której organizatorem było Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, a której uczestnikiem była między innymi Beata Michalska.

21-27.11.2011 – Newsweek 47/2011.

29.11.2010 – TVP 2, Dom, ogród, mieszkanie. To cykl programów poświęconych zagadnieniom prawnym, architektonicznym oraz dekoratorskim, nieodłącznie związanymi z branżą nieruchomości. Autorką jest Kinga Grabowska.
W odcinku wyemitowanym 29.11.2010 poruszony został temat kredytów Rodzina na swoim. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem, w którego przygotowaniu mieliśmy swój skromny udział (dostępne w archiwum, na stronach TVP).

09.11.2010 – Gazeta Wyborcza, dodatek Oferty z drugiej ręki.

 

29.11.2010 – TVP 2, Dom, ogród, mieszkanie.

To cykl programów poświęconych zagadnieniom prawnym, architektonicznym oraz dekoratorskim, nieodłącznie związanymi z branżą nieruchomości. Autorką jest Kinga Grabowska. W odcinku wyemitowanym 29.11.2010 poruszony został temat kredytów Rodzina na swoim. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem, w którego przygotowaniu mieliśmy swój skromny udział (dostępne w archiwum, na stronach TVP).