O firmie

Szanowni Państwo,

jest mi niezmiernie miło, że odwiedziliście naszą stronę, pragnę również podziękować za zainteresowanie naszą ofertą.

Homestudio to znana i ceniona rodzinna firma w branży nieruchomości. Istniejemy od 2005 roku i w tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie zarówno w segmencie nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych, a także w dziedzinie szkoleń i rozwoju osobistego. Jesteśmy znani z wysokiej jakości usług opartych na rzetelnej wiedzy, cieszymy się zaufaniem klientów i partnerów biznesowych. Naszym głównym celem jest Wasza satysfakcja i zaufanie. Świadczymy usługi zarządzania i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami – kupno, sprzedaż, najem, wynajem, zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm oraz instytucji. Dostarczamy oczekiwanych rozwiązań w zakresie realizacji procesów inwestycyjnych, pomagamy w regulacji stanów prawnych, a także prowadzimy pełną obsługę negocjacji. Gwarantujemy wysokie standardy etyczne, rzetelność udzielanych informacji oraz indywidualne podejście do klienta. Działamy na terenie wielkopolski w ramach zorganizowanej sieci 35 biur (Grupa 3000 – Oferta Poznańskich Pośredników).
Naszą misją jest utrzymanie wysokiej dynamiki rozwoju, dlatego ciągle podnosimy standard naszych usług, jakość oraz wzbogacamy ofertę. Naszym priorytetem jest przede wszystkim kompleksowa obsługa klientów, dlatego oferujemy również dostęp do grona fachowców z zakresu pośrednictwa finansowego, wyceny, podziałów geodezyjnych, architektów, prawników i notariuszy.

Dzięki naszemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy, pragniemy być postrzegani jako firma nowoczesna i godna zaufania oraz jako rzetelny partner biznesowy, firma która przyczynia się do rozwoju rynku nieruchomości, a także kreuje pozytywny wizerunek pośrednika. Naszą siłą są ludzie, ich doświadczenie, wiedza i zaangażowanie są prawdziwym kapitałem naszej firmy.

Nasi klienci, to przede wszystkim ludzie zmotywowani do poprawienia jakości życia, doceniający wartość profesjonalistów,  ludzie chcący budować relacje w oparciu o wzajemne zaufanie i szacunek, a także słuchający rad. Ludzie, którzy oczekują profesjonalnej i przyjacielskiej

MYŚLI PRZEWODNIE:
NASZA WIZJA – Jesteśmy liderami w branży nieruchomości w Wielkopolsce!
NASZA MISJA – Sprawić, aby klienci poczuli się jak najważniejsi ludzie na świecie, ponieważ dla nas są najważniejsi na świecie. Dokonujemy tego, dostarczając im wyjątkowej usługi. Robiąc to co trzeba, by przewyższyć ich oczekiwania. Wszystko co robimy jest odbiciem naszej misji, a także wartości, dzięki którym jej realizowanie jest możliwe.