Niezmiernie miło nam poinformować, że firma Homestudio Nieruchomości jest laureatem plebiscytu Orły Nieruchomości 2023. Serdecznie dziękujemy za uznanie i zaufanie. Niezwykle doceniamy wsparcie naszych Klientów, które pozwoliło nam zdobyć tę nagrodę. 

Od wielu już lat Klienci polecają Homestudio Nieruchomości znajomym i członkom swoich rodzin – doceniając przede wszystkim nasze kompetencje oraz umiejętność słuchania i zrozumienia ich potrzeb. Uzyskane rekomendacje, to jedno z najlepszych potwierdzeń wysokiej jakości usług i zaufania. Jest to świadectwo, które cenimy sobie najbardziej w  codziennej pracy, gdyż wpływają na rozwój naszego biura i jest motywacją do dalszego doskonalenia świadczonych usług.

Wyznawane przez nas wartości nie są jedynie sloganem reklamowym, ale są praktykowane w codziennej pracy naszych agentów. Podejście do klienta, wysoka jakość usług, innowacyjne podejście do rynku (która znacznie wyróżnia nas spośród innych firm), a także zaangażowanie, na których się opieramy – stanowią fundament udanej współpracy. 

Rzetelność i wielkopolska solidność są wbudowane w każdy aspekt naszej pracy – i to już od pierwszego kontaktu z klientem aż do finalizacji transakcji. Cała procedura prowadzona jest z najwyższą starannością i zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Nasze zaangażowanie nie kończy się na sprzedaży – oferujemy wsparcie nawet po zakończeniu transakcji. Dlatego relacje, które budujemy z klientami są długoterminowe, a często nawet przekraczają granice pokoleń. 

Nasze podejście do klientów to nie tylko biznes, ale przede wszystkim troska o znalezienie dla nich idealnego miejsca do życia. Wiemy, że nasze zaangażowanie i determinacja mogą zmieniać życie klientów. Do dziś pamiętam jedną z klientek, która stawiała opór przed oglądaniem wytypowanej dla niej oferty. Z uwagi na standard i lokalizację wiedziałam, że zaproponowane mieszkanie jest wręcz idealne. Mimo to wcale nie było łatwo ją zmotywować do oglądania tej propozycji, ale moje działanie oparte na głębokim zrozumieniu jej potrzeb przyniosło oczekiwany rezultat. Jak pewnie się domyślacie, od wielu już lat moja Klientka wiedzie w tym mieszkaniu szczęśliwe życie, rekomendując nasze usługi rodzinie i przyjaciołom.

 

 

Nasza firma Homestudio Nieruchomości
dba nie tylko o jednorazową transakcję, ale poprzez
okazaną troskę oraz skuteczność
stara się być częścią życia i historii rodzin,
co buduje silną więź i zaufanie na lata.

dr Beata Michalska