Powierzchnia: 290 m2, Działka: 2 850 m2


2 300 000 PLN, Pokoje: 5

( BT) Dom dla wymagającego klienta. Polecam jednopoziomowy, luksusowy dom wolnostojący z 2008 roku położony w Poznaniu w cichym miejscy Szczepankowa, w pięknym otoczeniu przyrody.
Powierzchnia 290m2, budowany w kształcie litery L posadowiony jest na działce o pow. 2850 m2. Zarówno dom jak i ogród wykończony z dużą starannością.
ROZKŁAD: hol, salon, gabinet, pokój gościnny z łazienką, oddzielna kuchnia.
2 sypialnie -każda z łazienką. W każdej łazience duże kabiny prysznicowe,
w 2 łazienkach oprócz kabiny wanna.
Salon z pięknym oknem o szerokości 11m ( po rozsunięci środkowych okien wyjście o szer. 3,6m) z widokiem na ogród z małym wodospadem. W salonie stylowy kominek, podświetlany sufit, nagłośnienie firmy `Bose` ( w salonie, pokoju gościnnym i w ogrodzie), zestaw kina domowego ` Bose`.
W salonie, gabinecie i pokoju gościnnym na podłodze deska Merbau, w 2 pokojach wykładzina. W części salonu ( pod płytkami) i w łazienkach - ogrzewanie podłogowe. Wysokość pomieszczeń 3,4-3,6m
Media: prąd , woda, gaz, kanalizacja
Wszystkie rury w instalacji wodnej - miedziane.
Dach pokryty dachówką ceramiczną, okna drewniane -mahoń z roletami zewnętrznymi. Od strony ogrodu 2 markizy. W drzwiach wejściowych i na korytarzu witraże. Nieruchomość w pełni monitorowana ( 9 kamer).
Dom otoczony jest pięknym, zadbanym ogrodem, z małym wodospadem i oczkiem wodnym, wyposażonym w biologiczny filtr oczyszczający. Automatyczne podlewanie ogrodu. Otoczenie domu połączone jest z ogrodem drewnianym tarasem.
Dodatkowo garaż wolnostojący, dwustanowiskowy z bramą uruchamianą na pilota, oraz pomieszczenie techniczne z oddzielną bramą. W pomieszczeniu technicznym łazienka.
Dom bardzo wygodny, urządzony bardzo funkcjonalnie i z dużą starannością.
Zapraszam do oglądania
Cena 2 300 000

Numer oferty w biurze: 255720453

25 zdjęćKontakt w sprawie oferty:
Hanna Tylkowska
Komórka: 618617075
Telefon: 513090047
h.tylkowska@homestudio.nieruchomosci.pl

Wyślij zapytanie
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Użycie klawisza wyślij jest jednoznaczne ze zgodą na kontakt podanymi środkami komunikacji. Informacja, kto jest Administratorem Danych Osobowych jest w Polityce Prywatności biura.